کارت ورود به جلسه ارشد

0

قبل از برگزاری هر آزمون می بایست بر اساس آمار داوطلبانی که در آن آزمون ثبت نام کرده اند ، تمهیدات لازم صورت گرفته و جزئیات مربوط به زمان و مکان برگزاری به اطلاع برسد که این جزییات داخل کارت ورود به جلسه درج می شود.. پس از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 نیز که طبق جدول زمان بندی سازمان سنجش در اواسط آذر ماه 98 انجام می شود ، سازمان سنجش بر اساس اطلاعات دریافتی ثبت نام کنندگان مقدمات لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 را مهیا کرده و برای داوطلبان کارت ورود به جلسه  آزمون کارشناسی ارشد 98 را صادر می کند. معمولا کارت ورود به جلسه  کارشناسی ارشد حدودا 3 روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. متقاضیان می بایست در موعد مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کرده و از زمان و مکان برگراری آزمون مطلع شوند.

تذکر: ویرایش اطلاعات ثبت نامی هم زمان با اننتشار کارت ورود به جلسه انجام می شود .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه  ارشد  98

از آنجا که دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 یکی می باشد ، برای کلیه متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از دوره های روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان . دانشگاه آزاد یک کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد منتشر می شود، لذا داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98بایستی پس از ثبت نام آزمون ارشد ، منتظر اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 باشند.معمولا کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد اوایل اردیبهشت ماه 98 منتشر می شود. داوطلبان می بایست طبق بازه زمانی تعیین شده به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کرده و با توجه به اطلاعات ثبت نامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اقادم نمایند. پس از وارد شدن به این سامانه بر روی لینک ” کارت آزمون وردی دوره های کارشناسی ارشد 1398 ” کلیک کرده و از منوی سمت راست گزینه “ورود به سیستم کارت آزمون” را انتخاب کنید . دو روش برای شما ظاهر می شود. در روش اول با وارد کردن شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام می توانید کارت خود را دریافت کرده و در صورتی که به کدپیگیری خود دسترسی ندارید می توانید از روش دوم که اطلاعات فردی است استفاده نمایید.

ممکن است برخی داوطلبان شماره پرونده و یا کدپیگیری خودرا فراموش کرده و به آن دسترسی نداشته باشند. این داوطلبان کافی است از منوی سمت چپ سامانه سازمان سنجش وارد قسمت سیستم پاسخگویی شده و درخواست خود را مبنب بر دریافت اطلاعات ثبت کنند.

اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه  ارشد 98

بر  روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد داوطلبان اطلاعاتی مشاهده می کنند ، این اطلاعات شامل مشخصات فردی ، شماره داوطلب ، شماره پرونده ، کد و نام رشته امتحانی ، معدل مقطع کاردانی و کارشناسی ، تاریخ و محل فارغ التحصیلی کارشناسی ، سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 می باشد. دقت داشته باشید که حوزه امتحانی درج شده بر روی کارت ورود به جلسه ارشد 98 بر اساس کد و نام شهرستانی که داوطلب در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 در فرم ثبت نامی خود وارد کرده تعیین شده است. لذا توصیه می کنیم در زمان ثبت نام به اطلاعاتی که در این فرم وارد می کنید توجه نمایید.داوطلبان پس از کنترل اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 در صورت مغایرت می بایست نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند که روش تصحیح اطلاعات اشتباه را در ادامه توضیح می دهیم.

نکته: برای تصحیح اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 به باجه های رفع نقص اطلاعات کارت مراجعه کنید.

کانال تلگرام ایران مستر تست
کانال تلگرام ایران مستر تست

ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد 98

یکی از امکاناتی که سازمان سنجش کشور هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 در اختیار داوطلبان آزمون ارشد قرار می دهد ، ویرایش اطلاعاتی است که در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاثیرگذار خواهند بود. از اصلی ترین این موارد ، معدل داوطلبانی است که سال آخر کارشناسی بوده و در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 ، در قسمت درج معدل ، میانگین واحدهای درس خود را تا زمان ثبت نام درج کرده اند. این داوطلبان در این مرحله از ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد 98 می توانند میانگین واحدهای گذرانده خود را تا تواخر بهمن 97 وارد نمایند . علاوه بر این اطلاعات دیگری چون نام رشته تحصیلی و نام محل تحصیل دوره کارشناسی داوطلب نیز قابل ویرایش خواهد بود که برای اصلاح هر یک از این موئارد می بایست حداکثر تا اوایل اردیبهشت ماه به قسمت ویرایش اطلاعات کارت سایت سازمان سنجش کشور ، مراجعه نمایند. لذا داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در درج و یا تصحیح معدل خود نهایت دقت را به عمل آورند، چون که در صورت مغایرت معدل اعلام شده با معدل واقعی داوطلب و در صورت نداشتن حد نصاب نمره قبولی با نمره واقعی ، قبولی وی منتفی خواهد شد.

مغایرت اطلاعات ثبت نامی با کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98

بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 ، اگر مغایرتی در اطلاعات ثبت شده بر روی کارت مشاهده کردید ، بایستی ب نماینده سازمان سنجش کشور مستقر در باجه های رفع تقص حوزه مربوطه مراجعه نمایید.از جمله این موارد می توان به مغایرت زبان خارجی مندرج بر روی کارت و نوع معلولیت اشاره کرد. آدزس حوزه های رفع نقص ، هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای دانلود آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 کلیک کنید.

بعضی از مواردی که برخی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد با آن مواجه می شوند ، مغایرت سهمیه ثبت نامی داوطلب آزمون با سهمیه درج شده بر روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد می باشد. داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران و سهمیه رزمندگان ارگان وزارت جهاد کشاورزی ، سپاه پاسداران و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا اواخر اردیبهشت ماه به قسمت ویرایش اطلاعات کارت سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کرده و نسبت به اصلاح سهمیه انتخابی خود اقدام نمایند . به این داوطلبان توصیه می کنیم بعد از ویرایش ، برای اطمینان خاطر بیش تر به ارگان های ذیربط مراجعه نمایند تا در صورت دارا بودن سهمیه ، مشخصات آن ها در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 1 =