منابع ارشد

0

یکی از موارد مهم برای کنکور کارشناسی ارشد ، شناسایی منابع ارشد می باشد که اگر به درستی انتخاب شده و برنامه ریزی دقیقی برای مطالعه آنها صورت گیرد ، داوطلبان به راحتی می توانند رتبه قبولی را کسب کنند . با توجه به این که ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متمرکز شده و یک آزمون جامع توسط سازمان سنجش کشور برگزار می شود ، منابع ارشد متقاضیان رشته های تحصیلی دانشگاه های سراسری و آزاد نیز یکسان می باشد . بسیاری از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 از هم اکنون به دنبال این منابع آزمون بوده و ممکن است در انتخاب آنها با مشکلاتی روبرو شوند .

منابع ارشد  98

براساس دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ، رشته های مختلف این مقطع به گروه های علوم انسانی ، علوم پایه ،فنی و مهندسی ،کشاورزی ،هنر و دامپزشکی تقسیم می شوند .داوطلبان بر اساس میزان علاقه مندی خود ، رشته امتحانی مورد نظر خود را انتخاب و پس از ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد در آزمون مربوطه شرکت می کنند . هر رشته امتحانی از رشته گرایش هایی تشکیل شده که دارای کد ضریب های مختلفی می باشند . رشته گرایش هایی که ضرایب دروس یکسانی دارند در یک کد ضریب قرار گرفته و منابع آن ها نیز یکسان می باشد.در پایین منابع آزمون ارشد به تفکیک گروه ها آورده شده است.

کانال تلگرام ایران مستر تست
کانال تلگرام ایران مستر تست

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص منابع ارشد ، کارشناسان سایت در خدمت شما هستند. سوالات خود را در انتهای این برگه در قسمت نظرات ثبت نمایید  نهایتا ظرف 72 ساعت مشاوران ایران مستر تست پاسخگوی شما خواهند بود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =