شهریه ارشد دانشگاه آزاد

0 287

.
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری همزمان است .لذا کلیه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 98 حضور داشته اند می توانند درصورت مجاز شدن ، بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 اقدام کنند . هم چنین به ظرفیت بالای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هر ساله دانشجویان زیادی این دانشگاه را برای تحصیل در این مقطع انتخاب می کنند . یکی از اصلی ترین نگرانی هایی که هر داوطلب پیش از آغاز تحصیل دارد نگرانی درمورد شهریه ارشد دانشگاه آزاد و به عبارت بهتر هزینه تحصیل در این دانشگاه غیردولتی است . در این جا شهریه ارشد دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 98 – 97  از دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد قابل استخراج است . در مورد شهریه سال تحصیلی 99-98 خم به نظرافزایش 10 درصدی شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 98 را شاهد خواهیم بود.

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه غیر دولتی یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و پژوهشی در ایران و جهان است . این دانشگاه آزاد اسلامی سومین دانشگاه در جهان از لحاظ تعداد دانشجو می باشد . دانشگاه آزاد مانند دیگر دانشگاه ها از طریق آزمون و بدون آزمون در مقاطع مختلف ( کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ) دانشجو می پذیرد . تنها تفاوت این دانشگاه با دیگر دانشگاه ها در میزان دریافت شهریه می باشد . در ادامه جدول محدوده شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 97 در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد آورده شده تا در صورت کسب رتبه قبولی در زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 از آن بهره مند گردند .

دفترچه کارشناسی ارشد - ایران مستر تست
دفترچه کارشناسی ارشد – ایران مستر تست

محاسبه شهریه یک ترم تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای این که بتوانید راحت تر شهریه ترم یک نیمسال تحصیلی اول خود را بسنجید ، با استفاده از فرمول زیر محدوده شهریه یک ترم را محاسبه کرده ایم .

خدمات آموزشی + بیمه + شهریه ثابت + ( 10 واحد نظری  * شهریه متغیر نظری ) = شهریه ترم یک

لازم به ذکر است شهریه ارشد دانشگاه آزاد به احتمال زیاد در سال تحصیلی 99 – 98 با افزایش 10 درصدی در برخی رشته محل ها همراه خواهد بود .

اگر مایل به شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 برای دانشگاه های سراسری نیز هستید ، برای اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد شبانه 98 ، شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 ، شهریه کارشناسی ارشد پیام نور 98 و شهریه کارشناسی ارشد غیرانتفاعی 98 کلیک کنید .

نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 داوطلبان می توانند با وارد کردن کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه ، کارنامه خود را مشاهده کنند . دقت داشته باشید که کد دسترسی انتخاب رشته شما پایین کارنامه اولیه کارشناسی ارشد درج شده و یک عدد 7 رقمی است که تحت عنوان کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد معرفی شده است .

نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با اطلاعات شخصی

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کافیست اطلاعات شخصی شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد خود را وارد نمایید . هرچند روش دوم از لحاظ اطلاعات ورودی بسیار ساده تر از روش اول است اما معمولا به دلیل خطا در تایپ و ورود اطلاعات ، داوطلبان با وجود تایپ اطلاعات صحیح موفق به مشاهده کارنامه خود نمی شوند . بنابراین توصیه می کنیم اگر به کارنامه خود دسترسی دارید با استفاده از روش اول نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را مشاهده نمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 11 =