اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد

0 285

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری ادغام شده بود در اوایل اردیبهشت ماه برگزار  می شود .زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت می کنند معمولا اواسط خرداد ماه است و داوطلبان مایل به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در مهلت مقرر تعیین شده فرصت دارند که حداکثر در 100 رشته محل انتخاب رشته نمایند . حالا به ایستگاه پایانی که همان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 است نزدیک می شویم .
زمان و نحوه اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 حدودا دهه اول شهریور ماه و بصورت اینترنتی اعلام می شود . البته ابتدا در سایت سازمان سنجش کشور نتایج قبولی هم برای دانشگاه های سراسری و هم دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد .

سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد Azmoon.org می باشد و کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته ارشد آزاد 98 شرکت کرده اند با در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی می توانند نتایج خود را دریافت کنند . نحوه اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد به این شکل است که بعد از ورود به سایت Azmoon.org می بایست روی لینک ” نتیجه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1398 ” کلیک کنید . در مرحله بعدی با تصویر زیر مواجه خواهید شد که در ادامه روش های مشاهده نتایج را توضیح داده ایم .

ایران مستر تست
ایران مستر تست

نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 داوطلبان می توانند با وارد کردن کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه ، کارنامه خود را مشاهده کنند . دقت داشته باشید که کد دسترسی انتخاب رشته شما پایین کارنامه اولیه کارشناسی ارشد درج شده و یک عدد 7 رقمی است که تحت عنوان کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد معرفی شده است .

کانال تلگرام ایران مستر تست
کانال تلگرام ایران مستر تست

نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با اطلاعات شخصی

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کافیست اطلاعات شخصی شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد خود را وارد نمایید . هرچند روش دوم از لحاظ اطلاعات ورودی بسیار ساده تر از روش اول است اما معمولا به دلیل خطا در تایپ و ورود اطلاعات ، داوطلبان با وجود تایپ اطلاعات صحیح موفق به مشاهده کارنامه خود نمی شوند . بنابراین توصیه می کنیم اگر به کارنامه خود دسترسی دارید با استفاده از روش اول نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را مشاهده نمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 9 =